DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2011

Dňa 29. 11. 2011 sa dvere SOŠ Svätoplukovej otvorili pre všetkých záujemcov , ktorí uvažujú o štúdiu na našej škole. Deň otvorených dverí bol určený predovšetkým pre žiakov základných škôl, ale aj ich rodičov. Naši návštevníci si mohli prezrieť priestory školy a získať podrobné informácie o možnostiach štúdia v jednotlivých učebných a študijných odboroch.

Žiaci spolu so svojimi pedagógmi pripravili prezentácie svojich odborov a predviedli svoje zručnosti. Uchádzači o štúdium mali možnosť vidieť priebeh vyučovacieho procesu s použitím modernej techniky, ako aj šikovnosť našich žiakov na odbornom výcviku, kde sa mohli dať učesať, ostrihať, vytvarovať obočie, nalakovať a vyzdobiť nechty a tiež si vyskúšať rôzne tipy účesov na počítači.

Dvere SOŠ sú pre našich záujemcov otvorené dokorán každý rok. Veríme, že práve osobná skúsenosť je tým najlepším spôsobom ako sa zoznámiť so životom našej školy a že tento deň pomohol mnohých školákom pri výbere strednej školy a ďalšom nasmerovaní ich štúdia.