MAJSTROVSTVÁ SR ROLANDOV HREBEŇ A GOLDEN ROSE BARDEJOV 2011

Dňa 29.4.2011 sa zúčastnili žiaci našej školy Majstrovstiev Slovenska v účesovej tvorbe a dekoratívnej tvorbe Rolandov hrebeň a Golden rose, ktorá sa konala v rámci VI. Medzinárodného veľtrhu kaderníctva, kozmetiky a nechtov v Bardejove. Súťaž hodnotila medzinárodná porota zložená z odborníkov z praxe z čiech a Slovenska.

Kaderníckej a kozmetickej súťaže sa zúčastnili naši 6-ti študenti s 10-timi modelmi pod vedením MOV a v silnej konkurencii súťažiacich z celého Slovenska a čiech veľmi úspešne prezentovali svoje práce a školu. Celkovo sme získali 4 ocenenia v rámci 1. -2. miesta.

V prvej disciplíne v kategórii Dámsky denný účes „Kreatívny strih a farba“ vyhral študent 2.KA Dárius Fázli 2. miesto.

Dávid Polakovič, študent 1.VK vyhral 2.miesto v Technickej kategórii „Kreatívny účes“ a 2 prvé miesta v kategórii dámskych večerných účesov „Návšteva kráľovského dvora“ a „Nevesta budúcnosti.“ Predviedol veľmi pekné, čisté, kreatívne účesy aj s dokonalou vizážou a líčením.

Študenti SOŠ, navštívili výstavu a pozreli si súťaže rôznych disciplín, kde povzbudzovali našich študentov a zároveň sa inšpirovali ich prácami a kreativitou v účesovej tvorbe a v líčení.

Celá výstava a súťaž bola veľmi prospešná a prínosná pre našu prácu vo všetkých odboroch.