MEDZINÁRODNÁ SÚŤAŽ V ÚČESOVEJ A DEKORATÍVNEJ TVORBE V NOVÝCH ZÁMKOCH 2014

Dňa 13.4.2014 sme sa zúčastnili MS v účesovej a dekoratívnej tvorbe v Nových Zámkoch, ktoré organizovalo Spoločenstvo kaderníkov a kozmetiky SR, Trnovec nad Váhom.
Na tejto súťaži sa zúčastnili 6 študenti SOŠ Svätoplukova 2, 82108 Bratislava, a 1 majster OV Štetinová Kvetoslava, Mgr.

Študenti Porubská Veronika z 3. KVA, Klubalová Alexandra z 3. KVA a Mäsiarová Dominika z 3.KVA súťažili v líčení na tému Stage Make-up. Všetky 3 študentky dostali ocenenie za kreativitu.

Študentka Zbudilová Andrea z 3.KVA, súťažila v líčení na tému Nevesta jari. Aj táto študentka dostala ocenenie za kreativitu v líčení. Študentka, Chudjaková Paulína z 3. KM, súťažila v účesovej tvorbe na tému Svadobný účes pre nevestu, získala ocenenie za kreativitu.

Posledná téma, v ktorej súťažila naša študentka, Rybárová Veronika z 2.KVB, bola Body painting. Vyhrala v tejto disciplíne 1 miesto. Celkové hodnotenie: 5 ocenení za kreativitu a jedno 1 miesto.
Študenti mali možnosť sa zúčastniť súťaže, zdokonaľovať si zručnosť vo svojom odbore a samozrejme inšpirovať sa novými nápadmi tým, že vidia práce iných študentov, z iných škôl na rôznych úrovniach.