Dňa 27.10.2023 sa naša škola premenila na miesto plné strašidiel a masiek. Študenti predovšetkým prvých a druhých ročníkov sa zapojili do súťaže o najkrajšiu halloweensku masku. Na maske pracovali trojice, pri čom jeden z nich bol model. Trojice sa snažili o čo najvernejšie zachytenie masky, pri čom si dali záležať na vizáži aj imidži masky. Úprava vlasov aj samotný kostým zapadali do hodnotenia.

Do súťaže sa zapojilo 8 trojíc, ktoré usilovne pracovali na vytvorení najkrajšej masky. Na priebeh akcie dozerali šikovné asistentky Anita Martinkovičová a Alexandra Galovičová zo 4.KO, ktoré sprevádzali masky po celej škole za účelom hlasovania. Hlasovanie bolo zahájené v zborovni, kde každý učiteľ mal možnosť vybrať najkrajšiu masku, odborná štvorčlenná porota bodovým hodnotením prispela k vyššiemu počtu hlasov, takisto ako aj študenti v triedach, ktorí si takisto mohli vybrať pre nich najkrajšiu masku.

Napriek tomu, že všetky masky boli kvalitne prepracované, vyhrať mohla len jedna. Víťaznou sa stala Strašidelná mníška vytvorená žiačkami z 1. KVB (Natália Ivaničová, Vanessa Chamrazová, Emma Bradavicová).🏆 Víťazom gratulujeme a ďakujeme za účasť všetkým zúčastneným. 🍀 Ako to prebiehalo si môžete pozrieť aj na našom Youtube kanáli.