Zlaté nožnice 2021

V kultúrnom dome Ružinov sa uskutočnil 24. septembra 2021 6.ročník kaderníckej súťaže Zlaté nožnice. Súťaž organizoval absolvent školy Polat Elalmis v spolupráci so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania a BeautyCare Study – Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky s finančnou podporou zriaďovateľa školy Bratislavský kraj a ďalších partnerov súťaže. Deň plný krásnych a nápaditých účesov, vizáže, tvorivosti a zručnosti žiakov stredných odborných škôl z celého Slovenska i mladých kaderníkov z praxe.

Súboj o  kaderníckeho OSCARA zabojovali: Karolína Antálová I.VS s modelkou Nikolou Szekelyová II.KA v súťažnej kategórií TREND CUT, Ľuboš Cmár II.VS TREND CUT, Kristína Deáková II.VS s modelkou Laurou Holešová II.KA v súťažnej kategórií KOMERČNÝ SVADOBNÝ ÚČES, Szilard Csáno I.BMP s modelom Alexom Kolekom I.BMP v súťažnej kategórii  Moderný pánsky strih, Dominik Stromček v súťažnej kategórií  Moderný pánsky strih, Timea Svetliková II.KVB v súťažnej kategórií Glamour 1920. Účastníkov hodnotila odborná komisia zložená z profesionálnych kaderníkov a vizážistov, a to podľa medzinárodných kritérií OMC.

UMIESTNENIE NAŠICH ŽIAKOV


Karolína Antálová 1.miesto TREND CUT
Ľuboš Cmár 2.miesto TREND CUT
Kristína Deáková 1.miesto KOMERČNÝ SVADOBNÝ ÚČES

Naši žiaci získali dve prvé miesta a jedno druhé. Z úspechu sa veľmi tešíme a úspešným súťažiacim gratulujeme, takisto ďakujeme majsterkám odborného výcviku za náročnú prípravu a tiež všetkým súťažiacim aj modelom za výbornú reprezentáciu školy.

Video zo súťaže

https://youtu.be/g7VetLyA1Og

Fotky zo súťaže