DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 2022

Pozývame žiakov, rodičov a výchovných poradcov na

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

15.,16., a 17. február 2022 začiatok od 10:00 do 12:00

Link na prihlásenie

Pre lepšiu organizáciu udalosti z našej strany vás prosíme o vyplnenie dotazníka vrátane emailovej adresy. Maximálny počet žiakov- záujemcov na jeden termín je 20. V prípade prekročenia počtu záujemcov vás budeme kontaktovať na uvedené mailové adresy.

https://forms.office.com/r/h9hndAeprf

Na DOD prosím príďte načas, nakoľko vás naši učitelia prevedú po škole v skupine.

Čo vás čaká

  • V odbore kaderník-vizážista, kaderník, barbier: farbenie a melírovanie, práca s ondulačnými železami – účesy, výčesy – spoločenské, extravagantné účesy a líčenie – fantázia, historické účesy, účesy technikou zapletania vlasov, líčenie, ukážky výroby pleťových krémov a mydla, tetovanie henou, tvorba príčeskov, pánske strihy a konečná úprava, farbenie brady
  • V odbore kozmetik: ošetrenie prístrojom Exilis, nanášanie masiek, líčenie
  • V odbore manikér-pedikér: gélové nechty, zdobenie a lakovanie nechtov, manikúra, prístrojová pedikúra.
  • Stanovištia pre žiakov,kde si môžu vyskúšať niektoré činnosti: líčenie, body art – maľovanie na telo, nadpájanie vlasov, lakovanie a zdobenie nechtov, výroba kozmetiky

Režim OP – dospelí a OTP-žiaci

Upozorňujeme, že dospelí môžu vstúpiť do budovy len  v rámci OP režimu (kompletne očkovaní, prekonaní – nie viac ako 180 dní). 


Žiaci v režime OTP. U detí do 18 rokov sa za antigénový test považuje test vykonaný v domácom prostredí v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu v školách.

Žiak, ktorý sa testuje (a nie je OP) prinesie čestné prehlásenie podpísané zákonnným zástupcom.  Súbor stiahnete tu:

Ak prejavujete nejaké známky respiračného infekčného ochorenia, nevstupujte prosím do budovy. Po celý čas majte prosím prekryté horné dýchacie cesty respirátorom.

Kontakty

Kancelária zástupkyne pre odborný výcvik
02/ 2102 5994
motyckova@beautycare-study.sk

Tešíme sa na vás! 😊