Interbeauty Bratislava 2011 – jeseň

Medzinárodná výstava Interbeauty 2011 –jesenná časť sa konala v dňoch 29.9.-1.10. 2011 v priestoroch výstaviska Incheby v Bratislave , kde naša Stredná odborná škola prezentovala práce žiakov v odboroch kozmetik, kaderník – vizážista, kaderník, manikér- pedikér.

V stánku mohli návštevníci výstavy vidieť úspechy školy v rámci výzdoby , ukážky prác a sami využiť ponúkané služby.

V rámci výstavy sa konali súťaže v oblasti úpravy nechtov Majstrovstvá SR a Medzinárodné majstrovstvá v nail arte, nail dizajne a manikúre prírodných nechtov, kde sa Barbora Krajčírová pod vedením MOV Jany Galleovej, žiačka našej SOŠ odboru manikér pedikér z triedy II.KM umiestnila na 2.mieste.

Témou tohtoročných majstrovstiev SR v make-upe bolo Tropické sny – “Summer beach party“,na ktorej našu školu zastupovali žiačky z IV.KO odbore kozmetik Jana Chovaniaková, pod vedením MOV Evy Horváthovej a z III.KV odbor kaderník – vizážista Ema Beňová-Gajdošová, ktorú pripravila MOV Emília Motyčková.

V súťaži sa prezentovali nielen žiaci, ale i dospelí za rovnakých súťažných podmienok , čo z hľadiska hodnotenia nezaručilo objektivitu. Tohtoročná Interbeauty ponúkla vlasové inšpirácie v podobe niekoľkých hair šou. Uskutočnila sa kadernícke šou Anežky Šteffekovej a Slávky Holíkovej, kde mohli žiaci vidieť práce známych kaderníkov a inšpirovať sa.