Súťaže

Poľsko 2022

Poľsko 2022 Dňa 27.02. 2022 sa konala súťaž v Zakopane v Poľsku INTERNATIONAL BEAUTY FESTIVAL „TO BE THE BEST FOR THE BEST“. Organizátorom súťaže bola Teresa Csernek. V kategórii JUNIOR Téma líčenia Avant-garde. Na krásnom 2. mieste sa umiestnil žiak IV.KO Ján Horváth. Majster odbornej výchovy Bc. Eva Juhásová

Viac Viac
Christmas star Moscow 2021

Dňa 25.1.2021 sa naši žiaci zúčastnili on-line súťaže ktorú organizovala Elena Shanskaya. Táto zimná súťaž sa niesla pod názvom Christmas star Championship in Moscow - Russia 2021 . Súťaž bola zameraná na náročný nail art.

Viac Viac
International Championship Golden hands of World Paris-Moscow 2020

Zlato z Paríža. Zvíťaziť v Paríži je snáď sen každého vizážistu a väčšine sa to nepodarí ani po rokoch tréningu. Žiaci našej školy sa zúčastnili na International Championship ,,Golden hands of World,, Paris-Moscow. Myšlienkou šampionátu je „Best to the best“ , vybrať a spoznať tých najlepších. Festival je zameraný na kreativitu a fantáziu, tento rok sa konal 25.11.2020 on-line a hlavná organizácia s porotou sídlila v Paríži.

Viac Viac
INTERNATIONAL BEAUTY FESTIVAL 2020

Dňa 10.10.2020 sa žiačky našej školy zúčastnili Medzinárodnej súťaže Zlaté Ruce Čech v Prahe v rámci INTERNATIONAL BEAUTY FESTIVAL ,, To be the best for the best,, s Teresa Czernek @International Beauty Festival Praha . Súťažili v kategórii tip-box/Junior Nail Art kde sa do súťaže posielali zdobené umelé nechtové tipy a v kategórii pánska manikúra/Junior star kde sa do súťaže posielali fotky s prácou súťažiacich. Konkurencia bola ako vždy dosť silná, napriek tomu obsadili krásne 1., 2. a dve 4.miesta.

Viac Viac
International Beauty festival Praha 2020

Nezaháľame, pracujeme, súťažíme a tešíme sa z krásy!!! V apríli sa konal v Prahe bez účasti verejnosti International Beauty festival Praha 2020 s mottom : "To be the best for the best". Žiaci školy BeautyCare Study - Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky - Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky sa zúčastnili kategórie POSTER so svojimi prácami, ktoré nám nafotil Tomáš Kollár zo SPŠE Hálova 16

Viac Viac
Koruna Kreativity 2020

Koruna Kreativity 2020 Európsky turnaj mladých vizážistov a kaderníkov pod kuratelou Bratislavského samosprávneho kraja zorganizovala Asociácia Fisy v spolupráci s Strednou odbornou školou kaderníctva a vizážistiky na bratislavskej Svätoplukovej ulici.

Viac Viac
Koruna kreativity 2020

Európsky turnaj mladých vizážistov a kaderníkov pod kuratelou Bratislavského samosprávneho kraja zorganizovala Asociácia Fisy v spolupráci so Strednou odbornou školou kaderníctva a vizážistiky na Svätoplukovej. Na bratislavských majstrovstvách Európy bolo 57 žiakov z 27 škôl z Česka a Slovenska. Tí súťažili celkovo v 7 disciplínach.

Viac Viac
Európsky týždeň odborných zručností 2020

V kategórií „Súťaž o najzaujímavejšie podujatia organizované k Európskemu týždňu odborných zručností 2019 na Slovensku" našej škole bolá udelená tzv. "Honorable Mention" a neutíchajúcu snahu v sektore OVP, zviditeľňovanie ako odborných zručností, tak i Erasmu+ a venovanie osobitého úsilia príprave žiakov na život.

Viac Viac
Sušice 2019

Dňa 11.12.2019 sme sa zúčastnili Majstrovstiev ČR Glamour – Kouzlo krásy v Sušiciach v Českej republike. Súťažilo sa v tímovej spolupráci párov na tému Glamour – Kouzlo krásy BLACK & WHITE BEAUTY. Súťaž sa konala v mieste kultúrneho domu v Sušiciach. V rámci tejto súťaže získali naši žiaci Enrico Anisimo a Scarlett Dubecká postup na OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF EUROPE 2020.

Viac Viac
Výtvarná súťaž Červená stužka 2019

Pohľadnica pre Červené stužky – VÝTVARNÁ SÚŤAŽ. Usporiadateľ: MŠVVaŠ SR, Kancelária WHO na SK, mesto Žilina, Okresný úrad – odbor školstva v Žiline a Gymnázium sv. Františka v ŽilineZameranie: kampaň proti AIDS.

Viac Viac
NAIL OLYMP GRECE 2019

Predposledný septembrový týždeň 17.9.2019 sme sa zúčastnili medzinárodnej súťaže NAIL OLYMP GRECE, v Leptokarii, kde sa stretli nail artisti z celej Európy. Naši žiaci v konkurencii profesionálov obstáli úplne suprovo. Kitty Juhosová 1.miesto v Nail Art Poster a Dominika Tanczosová 2. miesto v Nail Art Tip Box. Blahoželáme, z úspechu sa veľmi tešíme. Ďakujeme SPŠE Hálova 16 za skvelé fotky a žiakom a majstrom za svedomitú prípravu.

Viac Viac
Nail Olymp Moscow 2019

Skutočný Olymp sa podarilo dosiahnuť našim žiakom na svetovej súťaži v Moskve. V silnej konkurencii súťažiacich z celého sveta a spomedzi niekoľko stoviek prác získali naše žiačky na Olymp Nail Moscow 2019 Kitty Juhosová 1.miesto v kategórii Poster Fantasy a Natália Regásková 1.miesto v kategórii Poster College. Dokonalú vizáž pre súťaž nafotili študenti SPŠE Hálova 16 v Bratislave.

Viac Viac
Interbeauty 2019 jesenná časť

V dňoch 5.10.2017 – 7.10.2017 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2, Bratislava zúčastnila 33.ročníka Medzinárodného kozmetického veľtrhu Interbeauty 2017.

Viac Viac
Majstrovstvá SR Koruna Kreativity 2019

V Čechách najlepšia bratislavská škola Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2 v Bratislave sa dňa 16.1.2017 zúčastnila finále Majstrovstiev Českej republike KORUNA KREATIVITY 2018

Viac Viac
VlasyVizáž Cup 2019

Dňa 28.3.2019 sa na výstavisku v Trenčíne v rámci veľtrhu BEAUTY FORUM SLOVAKIA sa konala súťaž VlasyVizáž Cup 2019, na ktorej sa zúčastnili žiaci :

Viac Viac
Young make-up Awards Beauty Dusseldorf 2019

Keď sny nie sú iba snami, ale majú aj reálnu podobu. Úžasný medzinárodný úspech na svetovej súťaži v Düsseldorfe. 2.miesto na finále Young make-up Awards Beauty Düsseldorf Lucia Gabrišová žiačka 4.ročníka odbor kaderník-vizážista. Blahoželáme veľmi sa tešíme. Úspech Lucie je zároveň úspechom školy, ktorý vypovedá o vynikajúcej úrovni vzdelávania v našej škole.

Viac Viac
CZ/SK BARBER BATTLE 2019

V termíne od 15. – 17. 3. 2019 sme sa ako Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky zúčastnili významnej súťaže CZ/SK BARBER BATTLE v Prahe. BarberBattle je Česko-Slovenská súťaž barberov a holičov, ktorí súťažia medzi sebou v 5 rôznych kategóriách.

Viac Viac
Zlaté ruce Čech Praha 2019

V dňoch 15.-16.3.2019 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky na Svätoplukovej v Bratislave zúčastnila beauty súťaží v rámci medzinárodnej výstavy Interbeauty 2019 v Prahe Letňany. Praha už tradične prilákala na výstavu súťažiacich z rôznych kútov Európy a Blízkeho Východu. Na výstave prebiehalo šesť nezávislých súťaží, škola sa zapojila do vizážistickej súťaže s dôrazom na nail art „Zlaté ruce Čech BRILIANT NAILS 2019“ a BarberBattle, Česko-Slovenskej súťaže holičov/barberov.

Viac Viac
OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF EUROPE 2019 Praha

V termíne od 6. – 8. 2. 2019 sme sa spolu zo žiakmi Strednej odbornej školy kaderníctva a vizážistiky zúčastnili na postupovej súťaži OPEN INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP OF EUROPE 2019 / KORUNA KREATIVITY v Prahe. Téma súťaže bola FREAK SHOW – CIRQUE DU SOLEIL. Súťaže sa zúčastnilo 14 súťažiacich s našej strednej školy, niektoré žiačky súťažili vo viacerých kategóriách. Samotná súťaž ako i priebeh súťaže sa niesol v príjemnom duchu. Súťaž, organizátori súťaže a aj odborná porota bola na vysokej úrovni. Hodnotili profesionáli vo svojom remesle.

Viac Viac
Interbeauty 2019 – jar

V dňoch 8.-9. februára sa konal v Bratislavskej Inchebe 36. ročník medzinárodnej výstavy Interbeauty. Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky v Bratislave sa na výstave prezentovala výstavným stánkom, účasťou v súťažiach a na workshopoch a prehliadke poriadaných barbierstvom absolventov školy MMG Freedoms Barbers, kde naši žiaci aj praxujú. Výstava opäť poskytla príležitosť propagovať školu, zručnosti žiakov a možnosti vzdelávania na škole. V stánku žiaci poskytovali zdarma verejnosti líčenie , úpravu účesov a nechtov. Na súťažiach získali žiaci školy tieto ocenenia:

Viac Viac
Svadobné dni & Beauté Nitra 2019

Dňa 18.01.2019 sme sa so žiakmi zúčastnili výstavy v Nitre -Svadobné dni & Beauté 2019. Žiaci a žiačky prezentovali našu školu na súťaži Naj Nevesta ,Naj ženích v témach Street Fashion Bride a Street Fashion Groom. Súťaže sa zúčastnilo 12 žiakov našej školy. Celkový dojem z výstavy a zo súťaže bol príjemný pre žiakov, ktorí zhodnotili súťaž ako pozitívnu skúsenosť do budúcnosti.

Viac Viac
SOŠ kaderníctva a vizážistiky v Sušiciach 2018

Dňa 28.11.2018 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2 v Bratislave zúčastnila Majstrovstiev Českej republiky v tímoch : „Glamour, kouzlo krásy.“ 2018 Sušiciach. Súťaž organizovala Stredná odborná škola a Stredné odborné učilište Sušice v spolupráci s Asociáciou Fisy Pavel Filandr a Jakub Syllte. Témou 14.ročníka bola „Explózia extravagancie“, súťažilo sa v tímoch v oblasti účesovej a dekoratívnej tvorby v štyroch kategóriách a to spoločenský účes, harmónia fúkanej, súťažný make-up a facepainting. Súťažilo 17 tímov z 9 škôl zo Slovenska a Česka. Všetky tímy predviedli originálne účesy, ktoré hodnotila odborná porota, a tá napokon rozhodla o najlepších.

Viac Viac
Majstrovstvá SR Koruna kreativity 2018 Bratislava

A to všetko sme mohli vidieť na Strednej odbornej škole kaderníctva a vizážistiky, na Svätoplukovej 2 v Bratislave. 13. novembra 2018 od skorých ranných hodín. Škola privítala študentov zo Slovenska a Česka. Svoje kreatívne schopnosti a zručnosti si zmeralo 56 súťažiacich z pätnástich škôl.

Viac Viac
Interbeauty 2018 – jeseň

Interbeauty 2018 – jeseň V termíne 6.10.2018 sme sa ako Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky zúčastnili aj významnej súťaže SK/CZ BARBER BATTLE. Za touto súťažou stáli známe mená ako sú Maroš Ihnát a Martin Sabo. Súťaže sa zúčastnilo množstvo barberov ako zo Slovenska tak i z Česka. Súťaž bola na vysokej úrovni, kde programom sprevádzal známy moderátor Osťo a […]

Viac Viac
INTERBEAUTY PRAGUE 2018

V dňoch 20.-21.4.2018 sa konal v Prahe na výstavisku Holešovice INTERBEAUTY PRAGUE najvýznamnejší kozmetický veľtrh v Českej republike, ktorého sa so svojimi prácami a tiež priamo zúčastnila Stredná odborná škola vizážistiky a Stredná priemyselná škola elektrotechnická , Hálova obe z Bratislavy.

Viac Viac
Ústí nad Labem 2018

Dňa 20.marca 2018 sme sa zúčastnili súťaže odborných škôl Česka v Ústí nad Labem s témou Jazerní královna. Súťaž organizovala naša partnerská škola Severočeská střední škola . Naši žiaci obstáli v konkurencii českých škôl veľmi dobre a získali tieto ocenenia:

Viac Viac
Domažlice 2018

Dňa 6.3.2018 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky na Svätoplukovej ul. v Bratislave sa zúčastnila medzinárodnej súťaže v Domažliciach. SOU Domažlice v spolupráci s agentúrou Fissy usporiadalo už 5. ročník kadernícko- kozmetickej súťaže Beauty cup. Súťažilo sa v štyroch kategóriách a to Dámsky spoločenský účes, Pánsky strih a styling, Dámsky strih a styling a Make – Up na tému Hollywood 21. storočia.

Viac Viac
Interbeauty 2018 – jar

Interbeauty 2018 – jar V dňoch 8.-9. februára sa konal v Bratislavskej Inchebe 35. ročník medzinárodnej výstavy Interbeauty. Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky v Bratislave sa na výstave prezentovala výstavným stánkom, účasťou v súťažiach a na workshopoch a prehliadke poriadaných barbierstvom absolventov školy MMG Freedoms Barbers, kde naši žiaci aj praxujú. Výstava opäť poskytla […]

Viac Viac
FINÁLE KORUNA KREATIVITY 2018

Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2 v Bratislave sa dňa 16.1.2017 zúčastnila finále Majstrovstiev Českej republike KORUNA KREATIVITY 2018 v Prahe zo súťažným charakterom módneho ateliéru GALLIANO.

Viac Viac
INTERBEAUTY 2017 JESEŇ

V dňoch 5.10.2017 – 7.10.2017 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2, Bratislava zúčastnila 33.ročníka Medzinárodného kozmetického veťtrhu Interbeauty 2017, ktorý sa konal v Incheba Expo Bratislava. Škola sa prezentovala výstavným stánkom a tiež účasťou v súťažiach.

Viac Viac
Ústí nad Labem 2017 – Walt Disney

Dňa 14. 3. 2017 sme sa zúčastnili tretieho ročníka súťaže mladých kaderníkov v Ústí nad Labem v Česku. Súťaž sa konala v Cisárskom sále Mestského muzea Ústí nad Labem. Podujatie zorganizovala Severočeská stredná odborná škola obchodu, remesiel a služieb z Ústí za podpory kaderníckych firiem Kaaral, Goldwell, Zopas a Matrix a partnerov Múzea mesta Ústí nad Labem a ďalších.

Viac Viac
Rozprávková múza v Košiciach 2017

Dňa 7.3.2017 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky , Svätoplukova 2 v Bratislave, zúčastnila so žiakmi súťaže v Košiciach v OC Galeria na tému Rozprávková múza poriadanou vizážistickou firmou Leren pani Renátou Lenčešovou. V náročnej konkurencii sa škola prezentovala viac ako úspešne. Žiaci školy obsadili najvyššie priečky a získali aj ocenenie absolútneho víťaza súťaže. Podujatie bolo pre žiakov výbornou inšpiráciou a motiváciou do ďalšej kreatívnej tvorby.

Viac Viac
INTERBEAUTY 2017 JAR

V dňoch 10.-11.2.2017 sa naša škola zúčastnila Medzinárodného kozmetického veľtrhu INTERBEAUTY 2017 - jar, ktorý sa konal v areáli Incheba Expo Bratislava. Škola sa reprezentovala výstavným stánkom a tiež účasťou v súťaži dekoratívnej kozmetiky a účesovej tvorby INTERBEAUTY TROPHY 2017 – jar. Naši žiaci školu reprezentovali v kategóriách dekoratívnej kozmetiky na tému: „Bábika“ a“ Frida Kahlo“, a v účesovej tvorbe “Progresívny strih“ a “Módny večerný účes“. Náročná príprava, nápaditosť a precíznosť prác našich žiakov priniesli najvyššie ocenenia.

Viac Viac
nevesta_nitra_sutaz
PRÍRODNÁ NEVESTA NITRA 2017

PRÍRODNÁ NEVESTA NITRA 2017 V dňoch od 20. do 21.1.2017 sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky zúčastnila na výstavisku v Nitre výstavy Svadobné dni a Beauté. Návštevníci výstavy tu našli všetko pre dokonalú svadbu a tiež trendy svadobného dizajnu na rok 2017 , ktoré budú zamerané na prírodnú krásu. Túto tému si zvolili návrhári, […]

Viac Viac
KORUNA KREATIVITY PRAHA 2016

V termíne od 02. – 04. 11. 2016 sa zúčastnili žiaci školy semifinále Praha , postupovej súťaže v účesovej a dekoratívnej tvorbe Majstrovstvá Českej republiky „Koruna kreativity“ .

Viac Viac
BEAUTY & WEDDING

Dňa 22.10.2016 sme sa zúčastnili prezentačnej výstavy BEAUTY & WEDDING v nákupnom centre Bory Mall. V našom stánku žiaci študijného odboru kaderník-vizážista a učebného odboru manikér-pedikér prezentovali svoje zručnosti o ktoré bol z radov návštevníkov centra veľký záujem.

Viac Viac
Interbeauty 2016 – jeseň

Jesenná časť Interbeauty 2016 v bratislavskej Inchebe v októbri sa niesla v znamení Majstrovstiev SR . Žiačka Veronika Porubská získala 1.miesto na Majstrovstvách Slovenskej republiky v make-upe na tému Urban Attitude s postupom na Medzinárodné majstrovstvá v Düsseldorfe . Škola sa zároveò prezentovala formou výstavného stánku.

Viac Viac
Múza jesene Košice 2016

Múza jesene Košice 2016 SOŠ kaderníctva a vizážistiky so zlatou, striebornou aj bronzovou Dňa 21. septembra sa Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2 v Bratislave zúčastnila Súťaže mladých módnych tvorcov, kaderníkov, vizážistov a návrhárov Múza jesene v OC Galéria Shopping Košice. Súťaž organizovala agentúra LeRen pod vedením pani Renátky Lenčešovej. Súťažilo sa v […]

Viac Viac
DEŇ PODPORY REMESIEL 2016 TRENČÍN

Dňa 29.4.2016 sa konal Deň podpory remesiel 2016 v Trenčíne pod záštitou poslanca NR SR Mgr. Braniho Gröhlinga, ktorým vyvrcholil 10.ročník projektu EDUCATION zameraného na zlepšenie úrovne odborného vzdelávania na Slovensku a jeho propagáciu medzi žiakmi, zamestnávateľmi a rodičmi .

Viac Viac
ZLATÉ ZRKADLO 2016 DOMAŽLICE

Dňa 9.3.2016 sa žiaci našej školy Julianna Skronka, Nikola Mészárošová a Natália Regásková zúčastnili 3.ročníka medzinárodnej súťaže v dekoratívnej kozmetike a účesovej tvorbe „Zlaté zrcadlo“ ktorá sa konala v Domažliciach v Českej republ

Viac Viac
BEAUTY FORUM TRENČÍN 2016

Významnou súčasťou prípravy na povolanie na našej škole je spolupráca so zamestnávateľmi a prax žiakov v prevádzkach odborných salónov. Dňa 4.3.2016 sa žiačka našej školy Eva Horváthová zúčastnila odbornej medzinárodnej podologickej súťaže BEAUTY FOOT SLOVAKIA v Trenčíne v rámci výstavy Beauty Forum. Súťaž prebiehala v dvoch kategóriách mokrá a suchá pedikúra.

Viac Viac
MÚZA HUDBY KOŠICE 2016

Dňa 1.–3.3.2016 sme absolvovali odborno-poznávací zájazd do Košíc za účelom účasti našich žiakov na kadernícko - kozmetickej súťaže na tému ,, Múza hudby '' .

Viac Viac
JUVYR 2015

Dňa 24.11.2015 sa žiaci Strednej odbornej školy na Svätoplukovej 2, Bratislava zúčastnili na výstave Stredných odborných škôl JUVYR 2015 v Bratislave.

Viac Viac
MAJSTROVSTVÁ SR NOVÉ ZÁMKY 2015

Dňa 17.5.2015 sa zúčastnila Stredná odborná škola , Svätoplukova 2 v Bratislave na medzinárodnej súťaži Majstrovstvá SR - v účesovej a dekoratívnej tvorbe v Nových Zámkoch

Viac Viac
DEŇ PODPORY REMESIEL SOŠ 2015 TRENČÍN

DEŇ PODPORY REMESIEL SOŠ 2015 TRENČÍN Dňa 24.4.2015 sa študentky Strednej odbornej školy, Svätoplukova 2 v Bratislave zúčastnili súťaže v rámci Dňa podpory remesiel Stredných odborných škôl 2015 pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky J.E. p. Andrea Kisku v Trenčíne . Dušou a organizátorom celej akcie bol jeden z popredných vizážistov a nadšencov odborného vzdelávania pán […]

Viac Viac
MEDZINÁRODNÁ KADERNÍCKA SÚŤAŽ CENA MESTA PEZINOK 2015

MEDZINÁRODNÁ KADERNÍCKA SÚŤAŽ CENA MESTA PEZINOK 2015 Žiaci Strednej odbornej školy zo Svätoplukovej 2, v Bratislave sa dňa 17.4.2015 zúčastnili 10.ročníka medzinárodnej kaderníckej súťaže „Cena mesta Pezinok“. Získali 6 ocenení na popredných miestach v nasledujúcich súťažných kategóriách. Ocenenia MAN MANAGER 1.miesto Patrik Knotek 3.miesto Matúš Čefo EXTRAVAGANCIA V SPOLOČNOSTI 2.miesto Pavlína Chudjáková 2.miesto Erika ČípelováFANTÁZIA, […]

Viac Viac
MÚZA JARI KOŠICE 2015

MÚZA JARI KOŠICE 2015 Dňa 19.3.2015 sa konala súťaž na tému Múza Jari v Košiciach, na ktorej sa zúčastnili žiačky a majsterky našej školy. Súťaž bola organizovaná Renátou Lenčešovou agentúrou LeRen. Pre súťaž bola zvolená krásna téma, celá prebehla v skvelej atmosfére a výsledné práce boli naozaj nádherné. Naša škola získala niekoľko ocenení. Ocenenia Soňa […]

Viac Viac
ZLATÉ ZRCADLO DOMAŽLICE 2015

ZLATÉ ZRCADLO“ DOMAŽLICE 2015 Dňa 11.3.2015 sme sa zúčastnili odbornej medzinárodnej súťaže v Domažliciach. Druhý ročník súťaže „Zlaté zrcadlo, bol zameraný na účesovú tvorbu s témou prírodné živly a dekoratívnu tvorbu na tému Veľký deň. Organizácia súťaže a celý priebeh bol na vysokej úrovni . Porota konštatovala vysokú úroveň predvedených účesov. Organizácia súťaže a celý […]

Viac Viac
INTERBEAUTY 2015 – JAR 2015

INTERBEAUTY 2015 – JAR 2015 V dňoch 13. a 14.2.2015 sa konala v bratislavskej Inchebe medzinárodná výstava Interbeauty j2015 jarná časť, na ktorej sa prezentovala naša SOŠ prácami študentiek študijných a učebných odborov.O služby prejavili záujem návštevníci výstavy. Dňa 13.2.2015 sa konala v rámci výstavy Interbeauty súťaž v účesovej a dekoratívnej tvorbe Interbeauty Trophy 2015, […]

Viac Viac
SÚŤAŽ NAJ NEVESTA NITRA 2015

SÚŤAŽ NAJ NEVESTA NITRA 2015 Dňa 23.1.2015 sa naša škola SOŠ, Svätoplukova 2, Bratislava a MOV: Mgr. Hagarová Dália a Mgr. Štetinová Kvetoslava, spolu so študentmi zúčastnili, na súťaži v Nitre, „Naj nevesta. Túto súťaž organizovala Renáta Lenčešová. Z našej školy súťažili študenti v 3 tímoch a 2 jednotlivci z odboru Kaderník-vizážista na tému Nevesta […]

Viac Viac
Interbeauty 2014 – jeseň

Interbeauty 2014 – jeseň V dňoch od 2.10.2014 do 4.10.2014 sa konal v bratislavskej Inchebe 27. Medzinárodný veľtrh kozmetiky Interbeauty 2014, jesenná časť, na ktorej sa prezentovala Stredná odborná škola, Svätoplukova 2, Bratislava svojím výstavným stánkom. Počas veľtrhu prebiehali súťaže Majstrovstvá Slovenskej republiky v Nail Arte, manikúre prírodných nechtov, make-upe a Interbeauty Trophy 2014 – […]

Viac Viac
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ÚČESOVEJ TVORBE 2014 , CENA MESTA PEZINOK

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V ÚČESOVEJ TVORBE 2014 , CENA MESTA PEZINOK Dňa 16.05.2014 sme sa zúčastnili na Majstrovstvách Slovenska v účesovej tvorbe, Cena mesta Pezinok, kde nás reprezentovali žiačky a žiaci tretích ročníkov v disciplínach Ples v opere ( Paulína Chudjaková s modelkou Dominikou Kastlerovou a Viktória Szeremleyová s modelkou Nikoletou černákovou ), Hawai ( Nikola […]

Viac Viac
MEDZINÁRODNÁ SÚŤAŽ V ÚČESOVEJ A DEKORATÍVNEJ TVORBE V NOVÝCH ZÁMKOCH 2014

MEDZINÁRODNÁ SÚŤAŽ V ÚČESOVEJ A DEKORATÍVNEJ TVORBE V NOVÝCH ZÁMKOCH 2014 Dňa 13.4.2014 sme sa zúčastnili MS v účesovej a dekoratívnej tvorbe v Nových Zámkoch, ktoré organizovalo Spoločenstvo kaderníkov a kozmetiky SR, Trnovec nad Váhom.Na tejto súťaži sa zúčastnili 6 študenti SOŠ Svätoplukova 2, 82108 Bratislava, a 1 majster OV Štetinová Kvetoslava, Mgr. Študenti Porubská […]

Viac Viac
INTERBEAUTY 2014 – JAR

INTERBEAUTY 2014 – JAR V dňoch 14. a 15.2.2014 sa naša SOŠ, Svätoplukova 2 v Bratislave zúčastnila so žiakmi výstavy Interbeauty 2014 v bratislavskej Inchebe. Vo výstavnom stánku sme ponúkali služby v odboroch kaderník-vizážista, kaderník, manikér-pedikér, kozmetik a telová kozmetika. Zároveň sme sa so žiakmi zúčastnili Majstrovstiev Slovenska súťaže INTERBEAUTY TROPHY 2014 poriadanú Spoločenstvom kaderníkov, […]

Viac Viac
KALIBR CUP LANŠKROUN 2014

KALIBR CUP LANŠKROUN 2014 Otvorené majstrovstvá ČR 14. ročník Kalibr Cup 2014 sa konal 6. 2. 2014 v Lanškroune. Spoločnou témou pre všetky kategórie účesovej tvorby, nail-artu, make-upu a body – artu bolo „V znamení zverokruhu“. Záštitu prevzala námestkyňa hejtmana Pardubického kraja Ing. Jana Pernicová. Naši žiaci súťažili vo všetkých kategóriách. Pekné 4. miesto si […]

Viac Viac
SÚŤAŽ NAJRETRO NEVESTA NITRA 2014

V dňa 24.1.2014 sa žiaci našej školy, SOŠ, Svätoplukova 2, Bratislava zúčastnili na výstave „Svadba & Beauty“, realizovanej na výstavisku Agrokomplex – Nitra. V rámci tejto výstavy sa konala i súťaž na tému Naj Retro nevesta, na ktorej súťažili i naši žiaci.

Viac Viac
JUVYR 2014

JUVYR 2014 Dňa 29.11.2013 sme pripravovali a organizovali v spolupráci so Štátnym inštitútom odborného vzdelávania, 2.ročník manikérskej súťaže Nail-Art. Súťaž sa konala v NTC Aegon aréne v Bratislave, v rámci celoslovenskej výstavy Juvyr. Súťažilo sa v téme ,,Orient,, . Naši žiaci sa umiestnili na 1.mieste Anna Hrotková a na 3.mieste Naďa Galbová.

Viac Viac
Interbeauty 2013 – jeseň

Interbeauty 2013 – jeseň V rámci medzinárodnej výstavy Interbeauty 2013 jesenná časť v Bratislave, sa naši žiaci zúčastnili Majstrovstiev Slovenska v účasovej a dekoratívnej tvorbe. Dňa 4.10.2013 prebehli obe súťaže a my sme sa tešili zo získaných ocenení. Ocenenia Dámska účesová tvorba: 1.miesto Biedermeier Paulína Chudjaková 3.miesto Žiarivá jeseň Alica Bartalošová 1.miesto Žiarivá jeseň Xénia […]

Viac Viac
SÚŤAŽ V DEKORATÍVNEJ TVORBE MÚZA LÁSKY KOŠICE 2013

Dňa 17.5.2013 sme sa zúčastnili v Košiciach celoslovenskej súťaže v dekoratívnej tvorbe Múza lásky, poriadanej vizážistickým štúdiom Leren a pani Renátou Lenčešovou. Naši žiaci súťažili vo veľkej konkurencii v kategórii líčenie a bodypainting. Žiačky, všetky zo štvorročného odboru kaderník-vizážista, si odniesli úžasné štyri ocenenia.

Viac Viac
CENA MESTA PEZINOK 2013

CENA MESTA PEZINOK 2013 Dňa 15.05.2013 sme sa zúčastnili na kaderníckej súťaži v Pezinku. Súťažilo sa v troch disciplínach na témy: voľná téma ,,fantázia,, dámsky účes ,,výčes z kučeravých vlasov,, pánsky účes ,,módny trendový účes,, Tento rok bolo veľké zastúpenie súťažiacich v každej disciplíne a tým aj veľká konkurencia krásnych a dokonalých účesov. Žiaci SOŠ […]

Viac Viac
WORLD OF BEAUTY & SPA PRAHA 2013

WORLD OF BEAUTY & SPA PRAHA 2013 V dňoch 1.-2.3.2013 sa zúčastnila naša žiačka Lenka Lednická , po postupe z Kalibr cup otvorených majstrovstiev čR s medzinárodnou účasťou v Lanškroune, finále v Prahe na Juniorskom pohári ve¾trhu World of Beauty & Spa. Súťažilo sa v náročných vizážistických kategóriách dekoratívnej, účesovej tvorby, fotomake-upe a ïalších. Lenka […]

Viac Viac
KALIBR CUP LANŠKROUN 2013

Dňa 14.2.2013 sme sa zúčastnili otvorených majstrovstiev ČR s medzinárodnou účasťou v Lanškroune. Súťažilo sa v kategóriách dekoratívnej a účesovej tvorby. Naša žiačka Lenka Lednická , 3.ročník kaderník-vizážista, v náročnej konkurencii kategórie make-up obsadila 7. miesto a tým postúpila do finále v Prahe na Juniorský pohár veľtrhu World of Beauty & Spa v marci 2013.

Viac Viac
INTERBEAUTY BRATISLAVA 2013 – jar

INTERBEAUTY BRATISLAVA 2013 – jar V dňoch 7.-9.2.2013 sa na výstavisku Incheba konala výstava Interbeauty 2013, na ktorej naša Stredná odborná škola prezentovala práce žiakov ukážkami v stánku. Žiaci v odboroch kaderník – vizážista, kozmetik a manikér – pedikér ponúkali verejnosti líèenie, úpravu vlasov a nechtov. V rámci výstavy sa konala 8.2.2013 súťaž v dekoratívnej […]

Viac Viac
INTERBEAUTY BRATISLAVA 2012- JAR

INTERBEAUTY BRATISLAVA 2012- JAR V dňoch 3. – 4. februára 2012 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu kozmetiky INTERBEAUTY v bratislavskej Inchebe. Cieľom veľtrhu INTERBEAUTY bola aktívna prezentácia spoločností podnikajúcich v oblasti kozmetického priemyslu, predstavenie nových trendov v kozmetike a výmena poznatkov a skúseností. Patril k tomu aj bohatý odborný program prebiehajúci počas konania veľtrhu. Prebiehali […]

Viac Viac
Interbeauty Bratislava 2011 – jeseň

Interbeauty Bratislava 2011 – jeseň Medzinárodná výstava Interbeauty 2011 –jesenná časť sa konala v dňoch 29.9.-1.10. 2011 v priestoroch výstaviska Incheby v Bratislave , kde naša Stredná odborná škola prezentovala práce žiakov v odboroch kozmetik, kaderník – vizážista, kaderník, manikér- pedikér. V stánku mohli návštevníci výstavy vidieť úspechy školy v rámci výzdoby , ukážky prác […]

Viac Viac
MAJSTROVSTVÁ SR ROLANDOV HREBEŇ A GOLDEN ROSE BARDEJOV 2011

MAJSTROVSTVÁ SR ROLANDOV HREBEŇ A GOLDEN ROSE BARDEJOV 2011 Dňa 29.4.2011 sa zúčastnili žiaci našej školy Majstrovstiev Slovenska v účesovej tvorbe a dekoratívnej tvorbe Rolandov hrebeň a Golden rose, ktorá sa konala v rámci VI. Medzinárodného veľtrhu kaderníctva, kozmetiky a nechtov v Bardejove. Súťaž hodnotila medzinárodná porota zložená z odborníkov z praxe z čiech a […]

Viac Viac
MAJSTROVSTVÁ SR A ČESKO-SLOVENSKA SÚŤAŽ V ÚČESOVEJ A DEKORATÍVNEJ TVORBE BEAUTY TRENČÍN 2011

MAJSTROVSTVÁ SR A ČESKO-SLOVENSKA SÚŤAŽ V ÚČESOVEJ A DEKORATÍVNEJ TVORBE BEAUTY TRENČÍN 2011 Dňa 12.marca 2011 sa v Trenčíne konali Majstrovstvá SR v účesovej a dekoratívnej tvorbe a česko-slovenská súťaž v účesovej a dekoratívnej tvorbe, ktorú organizovalo Spoločenstvo kaderníkov a kozmetiky pod vedením pani Zdenky Zuzákovej. Súťaží sa zúčastnili aj žiaci z našej školy. Majstrovstiev […]

Viac Viac
OMC HAIRWORLD PARÍŽ 2010

OMC HAIRWORLD PARÍŽ 2010 V novembri 2010 zorganizovala škola zájazd do Paríža, mesta módy a kultúry, ale aj  najprestížnejšej kaderníckej a vizážistickej show na svete Majstrovstiev sveta World Cup 2010. Cieľom zájazdu bola prehliadka mesta a hlavne podpora súťažiacich na OMC HAIRWORLD PARÍŽ 2010, za seniorov našej majsterky odborného výcviku Mirky Strokovej a za juniorov  nášho žiaka Polata Elalmisa, ktorí […]

Viac Viac
INTERBEAUTY BRATISLAVA 2010 – JESEŇ

INTERBEAUTY BRATISLAVA 2010 – JESEŇ V dňoch 30.9.-2.10.2010 sa Stredná odborná škola, Svätoplukova 2, Bratislava prezentovala bratislavskej a slovenskej verejnosti na výstave Interbeauty 2010 v Bratislave výstavným stánkom a účasťou na odborných súťažiach. V stánku SOŠ žiaci študijného odboru kozmetika predvádzali líčenie, učebného odboru kaderník úpravu vlasov zapletaním, kulmovaním a žehlením a učebného odboru manikér-pedikér […]

Viac Viac
SÚŤAŽ AUSTRIAN OPEN CUP 2010 LINZ

Otvorené majstrovsvá Rakúska Austrian open cup 2010 v Linzi organizovala 8.3.2010, svetová organizácia Organisation mondiale coiffure (OMC) , ktorá organizuje aj majstrovstvá sveta v účesovej tvorbe v novembri, v Paríži. Súťaže sa zúčastnili Miroslava Stroková, naša majsterka odborného výcviku v odboroch kaderník a kaderník -vizážista, ktorá súťažila v technickej kategórii ako senior (senior je od 26 rokov) a Polat Elalmis, žiak našej školy ako junior.

Viac Viac
ROLANDOV HREBEŇ BARDEJOV DECEMBER 2009

V dňoch 10.-12.12.2009 sme sa spolu so žiakmi našej SOŠ zúčastnili v Bardejove VII. Rolandov hrebeň - otvorených majstrovstiev Slovenska kaderníkov a IV. Golden Rose - otvorených majstrovstiev Slovenska v make-upe.

Viac Viac
JUVYR 2008

V dňoch 25. - 27. 11. 2008 sa naša Škola prezentovala na výstave JUVYR 2008, ktorá sa konala v PKO v Bratislave. Organizátor ŠIOV usporiadal zároveň súťaž EUROSKILLS v skupine odborov elektronika, v učebnom odbore maliar, kaderník a v štúdijnom odbore kozmetik a vizážista. Naša Škola sa zúčastnila súťaže v odbore kaderník a kozmetik.

Viac Viac
Interbeauty 2008

V dňoch 25.09 - 27.09.2008 sa naša škola zúčastnila na výstave Interbeauty 2008 v Bratislave, kde žiaci prezentovali jednotlivé odbory vo výstavnom stánku. Zároveň sa konali MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY a naši žiaci získali nasledovné ocenenia:

Viac Viac
STREDOŠKOLSKÁ ODBORNÁ ČINNOSŤ 2008

Stredoškolská odborná činnosť je dobrovoľná, záujmová činnosť mladých perspektívnych vedcov, pedagogických a vedeckých pracovníkov, učiteľov stredných a vysokých škôl. Je prehliadkou tvorivého myslenia, odborných vedomostí, skúsenosti a talentu mládeže. Cieľom je prispievať k vyhľadávaniu talentovaných a nadaných žiakokov stredných škôl, podporovať cieľavedomú prácu s nimi, rozvíjať tvorivé odborno - teoretické a odborno - praktické schopnosti žiakov, upevòovať ich vedomosti, zručnosti a návyky, viesť ich k samostatnému tvorivému mysleniu a aktívnemu riešeniu úloh.

Viac Viac
MLADÝ TVORCA 2008

V dňoch 17. - 19.04.2008 sa SOU, Svätoplukova 2, zúčastnilo výstavy žiakov stredných odborných škôl Mladý tvorca v Nitre. Vo svojom výstavnom stánku sme prezentovali naše odbory krajčírskymi výrobkami a kaderníckymi, kozmetickými a manikérskymi službami pre verejnosť.

Viac Viac
HARMONIE 2008 BRNO

15.02.2008 sa uskutočnil 6. ročník Majstrovstiev Českej republiky mladých kaderníkov a kozmetičiek. Na 6. ročník sa prihlásilo 48 škôl, 45 v kaderníckej kategórii a 25 v kozmetickej kategórii, celkový počet škol bol 70. Na tento ročník sa prihlásili 4 školy zo Slovenskej republiky a dve odborné školy z Poľska.

Viac Viac
JUVYR 2007

V dňoch 27.11 - 29.11.2007 sa uskutočnila školská prezentačná výstava výrobkov a služieb žiakov stredných škôl JUVYR.

Viac Viac
Interbeauty 2007

Počas konania Interbeauty v dňoch 27.09 - 29.09.2007 majstri OV a žiaci reprezentovali SOŠ v stánku, kde boli zastúpené všetky odbory a žiaci pod kontrolou MOV zákazníkom poskytovali služby kadernícke, kozmetické, manikérske a poradenstvo účesovej tvorby cez PC

Viac Viac