Young make-up Awards Beauty Dusseldorf 2019

Keď sny nie sú iba snami, ale majú aj reálnu podobu. Úžasný medzinárodný úspech na svetovej súťaži v Düsseldorfe.  2.miesto na finále Young make-up Awards  Beauty Düsseldorf Lucia Gabrišová žiačka 4.ročníka odbor kaderník-vizážista. Blahoželáme veľmi sa tešíme. Úspech Lucie je zároveň úspechom školy, ktorý vypovedá o vynikajúcej úrovni vzdelávania v našej škole.

Súťaž sa konala prvýkrát podľa nového konceptu, kde dostali príležitosť nielen profesionálni vizážisti ale aj začínajúci mladí ľudia do 24 rokov. Prebiehala 30.03.2019 na výstavisku Düsseldorf Messe, kde sa konala kozmetická výstava v rámci ktorej sa organizovala súťaž mladých talentov v dekoratívnej kozmetike YOUNG MAKE – UP TALENT AWARDS, na tému ,,Gentle Breeze“, kde našu školu reprezentovala naša žiačka štvrtého ročníka triedy 4.KV Lucia Gabrišová.

Súťaže sa zúčastnilo 10 finalistov z rôznych krajín. Finále predchádzalo predkolo z víťazov národných súťaží z celého sveta.

7 súťažiacich bolo z Nemecka, 1 súťažiaca z Talianska, 1 súťažiaca z Maďarska a 1 súťažiaca zo Slovenska ( Lucia Gabrišová )

Porotu tvorila odborná porota: Laila Hamadi: Fashion Stylist

  Marianna Déri: Designer

  Verena Ahmann: Hair & Make – Up Artist and Blogger

Paul Merchant:  Global Head of Make – up Kryolan

Táto cesta priniesla pre školu nielen ocenenie ale i skúsenosti a zviditeľnenie vo svete. Nadviazali sme nové kontakty so školou v Berlíne s rovnakým študijným zameraním.