INTERBEAUTY BRATISLAVA 2012- JAR

V dňoch 3. – 4. februára 2012 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu kozmetiky INTERBEAUTY v bratislavskej Inchebe. Cieľom veľtrhu INTERBEAUTY bola aktívna prezentácia spoločností podnikajúcich v oblasti kozmetického priemyslu, predstavenie nových trendov v kozmetike a výmena poznatkov a skúseností.

Patril k tomu aj bohatý odborný program prebiehajúci počas konania veľtrhu. Prebiehali rôzne prednášky, workshopy , ukážky a predovšetkým súťaž Majstrovstvá Slovenska v účesovej a dekoratívnej tvorbe pod názvom Hair Cup 2012 , ktorú zorganizoval na veľmi dobrej úrovni pán Mgr. Brani Gröhling, štatutárny zástupca Spoločnosti kaderníkov a vizážistov Slovenska.

Súťaž prebehla v kategóriách:

Účesová tvorba:

Študenti

Témy: Ryšavý chalan, Geisha, Skills Slovakia-Marilyn Monroe

Dospelí

Témy: Ultra Light Short, Pin Up, Španielska nevesta

Dekoratívna tvorba:

Študenti

Téma: Plastic girl

Dospelí

Téma:Plastic Girl

Naši súťažiaci obsadili z pomedzi 118 prihlásených súťažiacich 4.miesto Nikoleta Benešová v dekoratívnej tvorbe študenti Plastic girl (žiačka 2.ročníka v odbore kaderník-vizážista) a 6.miesto Dávid Polakovič v účesovej tvorbe dospelí Pin Up (žiak 2.ročníka nadstavbového štúdia vlasová kozmetika).

Naši žiaci a majstri odborného výcviku sa zúčastnili skoro všetkých kategórií a aj keï neobsadili prvé miesta, predviedli veľmi pekné práce a vzorne reprezentovali našu školu i bratislavské školstvo. Okrem súťaží sme sa prezentovali aj výstavným stánkom s ponukou služieb kaderníctva, kozmetiky a manikúry. Naše majsterky odborného výcviku na výstave vyspovedala aj Televízia Ružinov.

Videá si môžete pozrieť tu: