Odborný výcvik v III.KO 🧖‍♀️

Dňa 31.01.2024 žiaci III.KO na odbornom výcviku v kozmetickom salóne vykonávajú zákazníkom ošetrenie s kozmetickými prístrojmi EXILIS, neinvazívnu mezoterapiu, dynamické svetlo LED TUNEL, taktiež parafínový zábal na ruky pod vedením MOV Ihnátovej.

EXILIS, ktorý využíva kombináciu dvoch najsilnejších metód – ultrazvuku a rádiofrekvencie. Prístroj pracuje s maximálnym výkonom bez akéhokoľvek dyskomfortu . Jeden z kľúčových benefitov Exilisu je prienik rádiofrekvenčnej energie a ultrazvuku do hĺbky až 4cm a zahreje tukové tkanivo na viac ako 42 °C. Klinické výskumy dokázali, že pri tejto teplote dochádza k ničeniu tukových buniek. Vďaka hlbokému prieniku rádiofrekvenčnej energie dochádza taktiež k novotvorbe kolagénu, vďaka čomu sa vrásky zjemňujú a kontúry vypínajú. Koľko ošetrení je potrebných? Počet ošetrení závisí od veľkosti plochy a požadovaného úbytku, ošetrenia sa opakujú po 10 – 14 dňoch zvyčajne 2 – 6krát.

Neinvazívna MEZOTERAPIA, Bezihlová mezoterapia je veľmi účinnou, bezpečnou formou ošetrenia pokožky. Mezoterapia využíva elektroporácie a elektroosmózy k výžive hlboko uložených podkožných buniek, zlepšuje lymfatický a obehový systém, urýchľuje metabolizmus, odstraňuje vrásky, rozjasňuje pokožku, má hydratačné účinky, redukuje celulitídu a prispieva k spaľovaniu tukov. Je tak náhradou tradičnej terapie s využitím mikroihiel. V porovnaní s ďalšími výrobkami starajúcími sa o pokožku, dosahuje mezoterapia väčšej účinnosti pri vstrebávaní látok, preniká hlboko do pokožky a skracuje dobu trvania terapie. Neobsahuje pasívne elektródy pre klienta. Obvod uzatvára osoba, ktorá vykonáva ošetrenie.