TOUR SALON 2013 V POZNANI

Bratislavský samosprávny kraj sa v dňoch 16. až 18. októbra prezentoval na Tour Salon v Poznani a opäť mala prezentácia partnerov BSK ako aj nášho regiónu veľký úspech.

Úspechy predchádzajúcich prezentácii a vysoký záujem návštevníkov priviedli do Poznane aj ďalších záujemcov z Bratislavského kraja, ktorí tu po prvýkrát pod strechou stánku BSK na ploche 121 m2 predstavili svoju ponuku.
Odborníci i verejnosť mali možnosť priamo kontaktovať zástupcov Správy cestovného ruchu Senec, Holiday Village Senec, zástupcov Regionálneho združenia obcí Podunajska, Magistrátu z Bratislavy, zástupcov Združenia Malokarpatská Vínna cesta, Malokarpatského osvetové stredisko a dvoch centier záhorského regiónu – Malaciek a Stupavy. Veľkému záujmu sa tešili degustácie vín a špecialít Malokarpatského regiónu.
Obdiv najmä ženskej časti verejnosti získali umenie a zručnosť remeselníčok – výtvarníčok našej pani vychovávateľky Alžbety Havranovej, ktorá vedie v našej škole výtvarný krúžok, zameraný hlavne na tvorbu šperku, a Soni Kozákovej z Modry, ktoré predviedli ukážky drotárstva a vyhotovenia šperku