Prijímacie konanie 2021/2022

Prijímacie skúšky na vzdelávanie v BeautyCare Study - Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistikyStrednej odbornej škole kaderníctva a vizážistiky, Svätoplukova 2, Bratislava pre žiakov 9.ročníkov ZŠ na školský rok 2021/2022 sa uskutočnia nasledovne:

Viac Viac

Obnovenie prezenčného vyučovania od 12.4.2021 pre končiace ročníky

Od 12.4.2021 sa na základe rozhodnutia ministra školstva Mgr. Branislava Gröhlinga obnovuje riadne prezenčné vyučovanie pre končiace ročníky stredných škôl. Vyučovanie bude prebiehať prezenčne podľa aktuálneho rozvrhu pre nepárny týždeň. Žiaci, ktorí sú na OV na prevádzkach, prídu na prax do školy. Žiaci pri príchode sa preukážu platným negatívnym testom. Školské internáty ostávajú zatvorené. Žiaci ubytovaní v školskom internáte ostávajú na dištančnom vzdelávaní, prípadne môžu dochádzať.Rozhodnutie ministra

Viac Viac
Míľa pre mamu 2018

Druhá májová nedeľa venovaná našim mamám na podujatí Míľa pre mamu na Bratislavskej Kuchajde. Naši žiaci s majsterkou odborného výcviku Kvetkou Štetinovou prispeli k bohatému programu podujatia.

Viac Viac
Barbiersky kurz

Prinášame pár pohľadov na priebeh kurzu barberov. V súčasnosti barberské služby prežívajú renesanciu, preto škola okrem novovytvoreného 3-ročného učebného odboru Barbier ponúka aj programy celoživotného vzdelávania v kvalifikáciách Pánsky kaderník-holič pre úplných začiatočníkov a Holič pre vyučených kaderníkov. O kurzy je zo strany verejnosti veľký záujem. Viac na stránke pod Kurzy.

Viac Viac
Christmas star Moscow 2021

Dňa 25.1.2021 sa naši žiaci zúčastnili on-line súťaže ktorú organizovala Elena Shanskaya. Táto zimná súťaž sa niesla pod názvom Christmas star Championship in Moscow - Russia 2021 . Súťaž bola zameraná na náročný nail art.

Viac Viac
International Championship Golden hands of World Paris-Moscow 2020

Zlato z Paríža. Zvíťaziť v Paríži je snáď sen každého vizážistu a väčšine sa to nepodarí ani po rokoch tréningu. Žiaci našej školy sa zúčastnili na International Championship ,,Golden hands of World,, Paris-Moscow. Myšlienkou šampionátu je „Best to the best“ , vybrať a spoznať tých najlepších. Festival je zameraný na kreativitu a fantáziu, tento rok sa konal 25.11.2020 on-line a hlavná organizácia s porotou sídlila v Paríži.

Viac Viac

0

študentov

0

ocenení

0

rokov na trhu vzdelávania

Naši partneri